ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale społecznościowe oraz czasopisma tworzone są głównie o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla czytelniczek. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do rozmów na temat ubioru czy też wyglądu. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest sposób prezentowania odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców odstrasza nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty