producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby złotnicze platerowane, albo też prawdziwe? Które z nich nabywamy najczęściej? Ten spór trwa całkiem nie krótko w tej branży. W tej chwili spróbujemy odpowiedzieć w tej kwestii. Nie mniej zagadnienie nie jest takie łatwe jak się wydaje. Powyżej wymienione rodzaje biżuterii posiadają znane wady, ale również i poważne pozytywne aspekty posiadania.
Prawdziwa biżuteria – z reguły wytwarza się takie modele z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny jest znacznie droższa. Tworzy się taką biżuterię przetapiając rudy złota. Pozostaje znacznie dostojniejsza oraz dokładnie przez to częściej kupują ją klienci bogatsi. Także znaczące jest miejsce jej sprzedaży, zazwyczaj są to salony z biżuterią. Pozostaje elegancko wystawiona w podświetlonych, gablotach. W takcie jej kupna nierzadko otrzymamy śliczne szkatułkę. W takim salonie obsługa klienta na 100% pozostanie lepsza oraz lepszej klasy. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym również nie wolno nie pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – pozostaje z reguły produkowana ze mieszanin metali pospolitych i wykańcza się ją nieznaczną powłoką złota. Sztuczne produkty w miarę w nie długim czasie rysują się i klienci pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to oczywiście niska cena zakupu. Ze smutkiem mówimy, że może wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często produkty z zawartością chromu. Co najważniejsze rodzaje biżuterii platerowane pozostają nadzwyczaj piękne ze względu na mieszankę, po prostu dużo prościej ją wyprodukować. Zestawy W tym przypadku bardzo często złożone są z 2 elementów – naszyjnika i bransoletki.
Kończąc biżuteria prawdziwa pozostaje lepiej wykończona, a także nie wywołuje reakcji skórnych. Choć jest zdecydowanie w wyższej cenie, ale także nie niszczy się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z kolei kolekcje biżuterii sztucznej pozostają wymyślniejsze i w niższej cenie. Jaki rodzaj pozostaje lepszy? Naszym zdaniem biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty