slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia charakteryzujące stereotypową damę? My znamy: milość, rodzina oraz ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy w nieskończoność oddanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony pragną troski, stałości w uczuciu, ale w drugiej połowie w sekrecie pragną ażeby obecny facet od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom też lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać wymaganiom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece mniejsze lub wielkie potrzeby, aby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na nich skup się najbardziej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować często małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno po prostu gaśnie. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty