stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu z bliska polscy projektanci są w stanie przedstawić nam naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów do wysokiej jakości materiały. W którym miejscu kryje się problem konsumentów? Brak wystarczających predyspozycji projektantów czy też szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Klienci widząc że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na drodze do sukcesu oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy innej odzieży nie trzeba szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy jedynie zbadać miejscowy asortyment.

Reasumując postarajmy się pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym handlowcom i innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty